Moderní i klasické trendy ovládly vkusný bytový textil od českého výrobce

Podpora české tradiční výroby by měla být prioritou nejen vlastenců, ale i těch, kterým se nelíbí převládání „šuntů“ a „šmejdů“ na tuzemském trhu. Vždyť česká, respektive československá výroba měla spoustu příležitostí v minulém století, jak se ukázat světu ve výborném světle. A je jen škoda, že pouze některé podniky ve svém původním výrazu vytrvaly. Kde máme sklářství, obuvnictví, dřevozpracující průmysl… Naštěstí se i dnes můžeme obklopovat vkusnými českými výrobky, a to i v našich domácnostech. Bytový textil, dekorace, polštáře, ložní soupravy, hračky, kojenecký, metrový a kusový textil nahrává nejen staromilcům, kteří do svých domovů nechtějí vpustit nic „cizáckého“, ale i těm, jejichž oku lahodí typické české barvy, bavlněný a froté materiál, jakož i jakostní zhotovení, jež bude vyhovovat kojencům, dětem alergikům i lidem s velice citlivou pokožkou.

Koupelnový textil by měl ladit koupelně i hladit vaši pokožku

Jistě, zařizování bytu dekoracemi se obvykle řídí vkusem samotných obyvatel. Tento vkus lze podpořit informacemi z časopisů, magazínů, speciálních webových stránek i sociálních sítí. Vždyť ne všechny nápady se vylíhnou pouze v jedné hlavě. Inspirace není nikdy dost. Ovšem, pozor! U praktických věcí, jako je koupelnový textil, se vyjma vkusu a dekorativního vzhledu musí dbát hlavně na praktickou stránku věci. Máme dostatečně velké osušky, do nichž se pohodlně zabalí i objemnější a robustnější obyvatelé bytu? Myslíme i na malé děti, již si budou lebedit v heboučkých zavinovacích osuškách z bavlny nebo froté?

Nestačí vám kuchyňský textil po babičce? Vsaďte na moderní styly a barvy

Říká se, že historické věci mají svoji nezaměnitelnou patinu, svého ducha a styl. To je pravda, ale co když se nám parádní ubrusy po babičce protrhávají a my bychom jim chtěli zachovat jejich tvář? Můžeme si kuchyňský textil koupit od českého výrobce s tradicí, jenž je zaměřen na výrobu utěrek, chňapek, zástěr, ubrusů s tradičním vzorem, nebo i v moderním hávu v trendy barvách a střizích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *