Zateplujete? Izolujete? Pak potřebujete fasádní lešení

Pro všechny stavební firmy i jednotlivé domácí kutily, již se pouštějí do výškových prací v interiérech a exteriérech, je fasádní lešení nezbytnou součástí pracovních potřeb. Nač si jej kupovat, když si lešení stejně jako další důležité konstrukční prvky můžete pronajmout. Výhodou pronájmu je doprava a montáž v rámci zakázky. Potenciální pracovníci budou náležitě poučení, v případě nutnosti je lešení okamžitě přestavěno či doplněno o přechodové lávky, fasádní bednění i stěnové bednění. Na konci stavebních prací je lešení opět demontováno zaměstnanci Scaserv a vám odpadá spousta starostí navíc.

Dbejte na bezpečný a jistý pohyb svých zaměstnanců při výškových pracích

Přísné požadavky na bezpečnost práce i samotný pohyb zaměstnanců po kvalitně zkonstruovaném lešení můžete směle nechat na bedrech specializované firmy Scaserv, jež díky vlastní dopravě a montáži lešení dovede podstatně snížit vaše náklady a zvýšit samotnou bezpečnost vašich zaměstnanců.

Z čeho a jak je složeno fasádní lešení?

Podstatným konstrukčním prvkem lešení z oceli je uzavřený rám z trubek s vyztuženými rámovými rohy, zabudovanými úchyty pro zábradlí a okapovými lištami. Patentované příčníky umožňují jednoduchá vkládání i vyjímání podlah v konstrukci, aniž by byla snížena její velká tuhost. Snadno odnímatelné podlahy jsou podstatné pro rychlé montáže a demontáže celých komplexů lešení i jednotlivých dílů. Rámové lešení Sprint je kryto patentem a certifikováno dle platných evropských norem. Fasádní lešení lze postavit až do výše osmdesáti metrů, zábradlí nezasahuje do vnitřních prostorů lešení, podlahy z oceli a hliníku se dají vkládat i do složeného lešení. Výhodou lešení Sprint je rovněž možnost konstrukce na členitém a svažitém terénu. Příslušenství zahrnuje konzoly, příhradové nosníky a záchytné stříšky.

Komplexní nabídka specializované společnosti Scaserv

Akciová společnost Scaserv se soustředí na prodej a pronájem fasádního lešení, nabízí i hliníkové mobilní věže, stěnové bednění, stropní bednění, mobilní schodiště, nosníkové bednění sloupů, přechodové lávky, mobilní oplocení, schodišťové věže, závěsné lávky, modulová a mobilní lešení. Oblíbený je také pronájem mobilního oplocení staveb a pozemků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *