Jak vybrat tu správnou kuchyňskou baterii

Pokud jste právě ve fázi obměny vaší kuchyně, určitě jste už přemýšleli nad tím, že by si pěknou renovaci zasloužil i váš dřez. Jak toho docílit? Je to jednoduché. Pořiďte si novou kuchyňskou baterii, která rychle a výrazně oživí vzhled kuchyňské linky. Možná se vám to nezdá, ale volba baterie vážně není žádná maličkost. Na trhu jich je celá řada, a výběr proto není snadný. Narazit můžete na méně i více praktické, krásné i zastaralé. Vybírejte proto pečlivě, ať z ní máte pořádnou radost.

Pákový, nebo kohoutkový typ?

Páka, nebo kohoutek. Nemůžete se rozhodnout, jaké variantě dát přednost? Pokusíme se vám trošku pomoci, abyste vybrali dobře. Potrpíte-li si na nejnovější trendy a nejmodernější produkty, kohoutková baterie asi nebude vhodná. Tyto modely již mají svoji největší slávu dávno za sebou. Na výsluní se v posledních letech vyhřívají kuchyňské dřezové baterie pákové. Jejich ovládání je mnohem snazší a nastavení správné teploty je prokazatelně rychlejší a přesnější.

Praktické vytahovací hadice

Ještě jste se s nimi nesetkali? Tak to je velká škoda. Vytahovací dřezové baterie jsou totiž jedním z nejlepších dřezových řešení vůbec. Jejich největší předností je výborná funkčnost. Znáte to sami, v kuchyni je často chaos a čím rychleji a efektivněji s vámi spolupracují všechny spotřebiče, tím lépe. Flexibilní vodovodní baterie vám umožní lépe omývat nádobí či napouštět vodu do hrnců, aniž byste je museli dávat do dřezu.

Design je design

I kdyby byly kuchyňské baterie sebevíce funkčnější, nebudou-li se vám líbit, určitě si je nekoupíte. Výsledný design je důležitý a určitě by měl korespondovat se stylem celé kuchyně. Jste-li vyznavači elegance, doporučujeme vám zakoupit vodovodní baterie Franke vyznačující se přesnými a jemnými liniemi, díky nimž se hodí do každé domácnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *