Na Vackově: Žižkov jako dobrá adresa pro bydlení

Na východ od centra hlavního města Prahy najdete městskou čtvrť Žižkov, jíž se občas také řekne pražský Montmartre. Tvoří ho hlavně činžovní domy z přelomu 19. a 20. století, jež mu dodávají jeho typický charakter. Protože se Žižkov rozkládá na vyvýšenině, je velká část jeho ulic strmá a docela úzká.

Rezidenční čtvrť na Vackově

Původní zástavba Žižkova měla být nahrazena paneláky. Naštěstí přišla Sametová revoluce a originální historický Žižkov byl zachráněný. Díky nové výstavbě a rekonstrukci starých historických domů se ze Žižkova stává velmi zajímavá rezidenční čtvrť, která láká k bydlení hlavně ty, jež touží po klidném bydlení. Ne jinak je tomu u nově budovaných bytů Na Vackově v Horním Žižkově, kde vzniká v současné době pět moderních budov.

Do roku 2021 by jejich výstavba měla být hotová. Ale už dnes se o prodej bytů na Praze 3 můžete začít zajímat. Možná vám padne do oka byt, který se na příštích několik desítek let stane vaším domovem. Žižkov – to je dobrá adresa na bydlení.

Pro jednotlivce i rodiny s dětmi

Projekt Na Vackově počítá maximálně s dvanáctipatrovými budovami, v nichž budou byty s přirozeným světlem díky lodžiím, balkonům, střešním terasám nebo předzahrádkám, jež budou součástí bytů. Tím vznikne unikátní bydlení jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Plocha bytů počítá s 30 až 100 metry čtverečními, jež budou disponovat vzdušným a světlým prostorem.

Žijte sportem i kulturou

Na Vackově v Praze se vám bude dobře bydlet už jen proto, že v blízkém okolí je vše, co městský člověk žádá – společenské, kulturní i sportovní vyžití ve volném čase. Sady Na Krejcárku nebo Parukářka nabídnou prostor pro aktivní odpočinek, východní část Vinohrad zase místo pro nákupy. Na své si tedy přijde každý podle toho, co ho ve volném čase baví dělat, ať se jedná o sportování nebo nakupování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *