Toaletní stolek si zamilujete i vy

Toaletní stolky se pyšní mnohaletou tradicí. A my se rozhodně nedivíme, že jejich věhlas v rámci století dostáhl takového rozměru. Jejich praktičnost je totiž k nezaplacení a celé generace žen o tom věděly své. Jsou ideálním prostředkem k nezbytným ženským zkrášlovacím procedurám. Nadto jsou parádní a elegantní okrasou dívčího pokoje i dámské ložnice. Pokud jste o nich až do nynějška vůbec nepřemýšleli, měli byste to urychleně napravit. Na následujících řádcích od nás máte několik rad, které při výběru a koupi toaletního stolku stoprocentně uplatníte.

Funkčnost především

Myslete na to, že toaletní stolek by měl být v první řadě funkční a praktický. Měl by tedy disponovat dostatečným množstvím prostoru, aby se do něj vešly všechny vaše kosmetické přípravky, šperky, hřebeny a další drobnosti, bez nichž se žádná moderní žena neobejde. Samozřejmostí by měly být poličky, šuplíky a přihrádky. Věřte, že rozhodnutí koupit toaletní stolek se zrcadlem ocení jak další členové vaší rodiny, tak početní spolubydlící dělící se s vámi o jednu koupelnu. Zatímco vy budete mít klid na česání, úpravu vlasů, líčení a další záležitosti, koupelna bude volná, takže předejdete zbytečným a malicherným konfliktům.

Bez zrcadla ani ránu

Ačkoliv existují toaletní stolky bez zrcadla, jejich koupi vám spíše nedoporučujeme. Vždyť právě zrcadlo je důvodem, proč takové stolky kupovat. Zrcadlo by mělo být dostatečně veliké. Není na škodu, když je na vrchní straně opatřeno malou lampičkou nebo oblíbeným LED páskem pro ještě větší pohodlí. Toaletní stolky se zrcadlemjsou zkrátka záležitostí, která by ve vašem pokoji neměla chybět. Skvělou alternativou k toaletnímu stolku jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi. I ty se velmi často opatřují rozložitým zrcadlem tak, aby se jejich majitel mohl prohlédnout ze všech úhlů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *