Snižte si výdaje za topení rekonstrukcí domu

Také vždy při placení účtů kroutíte nevěřícně hlavou nad jejich vysokými čísly? A nejvíce se většinou zaplatí za topení. Jak je to možné? Vždyť se snažíte tolik šetřit. Ono je to ale v mnoha případech málo.

  • Ne, že byste měli ještě více stáhnout topení a rodině nakoupit teplé svetry, ale spíše udělat nějaké jiné rozumné opatření.
  • Třeba vám teplo uniká a vy vytápíte společně s domem i zahradu.

Ale asi vám neříkám nic nového. Už dávno přemýšlíte nad výměnou oken i dveří. A jak se tak na ten váš dům koukám, tak by to chtělo celkovou rekonstrukci. Čím dříve, tím lépe. Přeci nebudete čekat, až vám střechou bude zatékat.

  • Snadno se to řekne, ale hůře udělá?
  • Nevíte, kde vzít peníze na opravu?

To je přeci to nejjednodušší. Poskytne je právě ten dům, který za to dostane několik vylepšení. V nebankovním sektoru je k dispozici americká hypotéka nebankovní, která je poskytována prakticky každému žadateli. Tuto možnost využívají hlavně klienti, kteří vědí o nějaké překážce bránící bance ve finanční pomoci. Tou překážkou jsou známé záznamy v registrech dlužníků nebo nízké příjmy. Úroková sazba se většinou pohybuje kolem sedmi procent. Nedá se to ale říci přesně. Záleží na několika okolnostech. Pochopitelně se bere zřetel na lokalitu, ve které se nemovitost nachází a na jejím stavu.

  • Není možné také pominout počet vašich exekucí a dalších půjček.

Někteří klienti ale mohou dosáhnout na nebankovní americkou hypotéku VIP, která nabízí úrok už kolem čtyř procent. Jestliže najdete spolužadatele, který žádné „resty“ nemá, pak to nebude problém. Délku splácení je možné prodloužit až na třicet let. U některých nebankovních společností je to dokonce ještě déle. Záleží prostě na tom, aby bylo možné vyhovět a pomoci každému klientovi, který se ocitl v nouzi nebo potřebuje, tak jako vy, peníze na nutné opravy svého domu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *