Provádíte rekonstrukci či stavbu? Zajistěte si odvoz suti, s nímž nebudete mít žádné starosti

Odvoz suti nepatří mezi služby, které by běžný člověk využíval často. Když tedy stavba započne, otázka jak tento problém řešit nás často zaskočí. Naštěstí existují profesionální firmy, které vše odvezou a odborně zlikvidují, aniž byste museli hnout prstem.

Zkombinujte odvoz a dovoz

Zahájíte-li stavbu rodinného domu, případně rekonstrukci stávajícího objektu, budete s jistotou potřebovat nejen odvážet suť, ale také dovážet nový stavební materiál. Nejekonomičtější volbou je proto hledat takovou společnost, která zvládne zajistit oba druhy služeb. Měla by disponovat potřebnými oprávněními a certifikáty k nakládání s odpadem a jeho likvidaci. Jen tak budete mít jistotu, že je materiál uskladněn na oficiálních skládkách, nebo dále využit např. při asfaltování silnic. Dejte si pozor, aby se vám dostalo do rukou potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které je vyžadováno pro kolaudační rozhodnutí.

Odvoz suti v Praze a okolí

Bydlíte-li v oblasti našeho hlavního města, o odborníky nebudete mít nouzi. My můžeme doporučit společnost Odvoz suti a odpadu Praha, která se věnuje dovozu stavebního materiálu a odvozu suti a odpadu již bezmála deset let, disponuje tedy bohatými zkušenostmi. Má k dispozici špičkovou techniku, proto vás bez problémů zbaví jakéhokoli množství suti nebo odpadu. Přistaví vám kontejnery menšího o většího objemu a počítá i s prostorovým omezením na místě, disponuje proto i kontejnerem o šířce pouze 1,2 m.

Co, kdy a jak?

Odvoz odpadu Praha zahrnuje vše od demoličního odpadu a suti ze stavby přes zeminu a další odpad ze zahrad, živnostenský a komunální odpad až po odpad po vyklízení. Kontejner můžete mít na místě do dvou hodin od objednání, a to po celé Praze. Jediné, nač se služby nevztahují, je nebezpečný odpad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *