Překvapte své adresáty originalitou

Když si vybavíte slovo obálky, pak vás napadne bílá barva, případně nějaký ten pruh. Když byste se podívali do poštovní schránky, záplava sněhové vás ničím neohromí. Napadlo vás někdy, že byste posílali dopisy v barevných obálkách? Prosvětlíte někomu den, budete originální a hlavně bude vidět, že na své blízké, zákazníky či klienty opravdu myslíte. Někdy totiž není důležitý jen obsah, ale i forma, jakou posíláte. Udělejte něco navíc, zpětná vazba může být víc než pozitivní.

Bojovat proti šedi jde různými způsoby

Odlišit se není tak těžké. Většinu lidí vůbec nenapadne, že by mohli používat barevné obálky. Proč taky? Ale pokud odesíláte dopisy či menší zásilky, které se vejdou třeba do bublinkové obálky, nemohl by příjemce rovnou vědět, že je to psaní od vás. Některé firmy to už takto dělají a tak na poště rovnou poznáte, co vlastně míří k vám. Je to drobnost, jíž se můžete lišit. Ani netušíte, jak můžete potěšit či překvapit. A první dojem dělá hodně. Zákazníci dovedou ocenit nejen kvalitní výrobky, ale i kvalitní a jedinečný způsob balení.

Posílejte stylově

Některé firmy si drží svůj styl a design i co se posílání zboží týče. Posíláte třeba knihy, malé předměty nebo textil? Využijte barevné bublinkové obálky. Stačí přidat vlastní razítko nebo grafiku a máte vyhráno. Každý tak hned bude vědět, že mu jde balíček od vás. Budete jedineční, originální a hlavně dáte najevo, že na své zákazníky myslíte a věnujete jim pozornost. Případně přidejte něco navíc – vizitku, poukázku, malý dárek.

Krásné, i praktické

To tam je dost nehygienické a nepříjemné olizování obálek. I ty bublinkové se lepí krycím páskem. Kromě různých rozměrů máte na výběr barvy i povrch. Bublinkové papírové obálky najdete v několika barevných provedeních. Zajímavé jsou i nepapírové matné – třeba stříbrná a zlatá působí honosně, černá decentně a stylově. Něžně zase šeříková nebo světle modrá. Ať už vyberete kteroukoliv, na 100 % zaujmete. A uvidíte, že to bude mít kýžený efekt. Za dobrou cenu, hezkou značku vaší firmy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *