Pořád hledáte dokonalý domov pro rodinu?

Vlastní dům je tak trochu luxus. A najít volný dům, a ještě lépe novostavbu, který vyhovuje všem našim představám, bývá mnohokrát velký oříšek. Největším problémem většinou bývá shodnout se na lokalitě. Najít dům mimo centrum Prahy se zdá jako snadněji dosažitelný cíl. Pro rodinu to ale znamená dojíždění, změnu celého životního rytmu, a hlavně absenci přátel. Kdo by dojížděl někam na venkov? Co si pořídit bydlení v klidné lokalitě mimo ruch velkoměsta, a přitom ho mít doslova „za humny“? Rozšiřte své hledání na Drahelčice u Rudné u Prahy. Možná tam najdete řešení pro všechny vaše požadavky.

V souladu s přírodou i s nároky na kvalitu

Když rodina zvažuje , že by si konečně koupila něco vlastního, nese to s sebou spoustu rozhodování. Klíčová je lokalita, jež by měla vyhovovat všem členům, výměra a dispozice domu/bytu zase musí poskytnout místo pro každého z nich. Pak tu máte ještě nároky na kvalitu bydlení, což je v současnosti především energeticky nenáročné, nebo dokonce pasivní bydlení. Problém může nastat i v názoru na rušnost okolí. Děti a zvlášť teenageři mohou oponovat, že potřebují kolem sebe pořádně živo, dospělí zase uvítají ticho a procházky v přírodě. Dá se to skloubit? Dá. A celkem jednoduše. Prodej domů u Prahy totiž zažívá stavební boom. Třeba projekt Na Malé Růži je toho důkazem.

Proč se o projekt zajímat?

V podstatě splňuje všechny požadavky, které jsou výše zmíněny. Život v klidném přátelském prostředí v blízkosti města. Není totiž vždy nutné bydlet v centru města, aby byli všichni spokojení. Důležitá je přítomnost hromadné dopravy a nejlépe metra. Tím se řeší hodně. Příroda, potřebná infrastruktura a možnost dojet „do města“ v rozumné době. V současné době je v prodeji 3. etapa projektu. Developer je zavedený a můžete se podívat i na jeho přechozí výstavbu, což je při rozhodování určitě důležité. A je z čeho vybírat.

Nemovitost podle vašich představ

Ideální domov můžete najít v řadovém domu. V nabídce jsou ještě 2 typy dvojdomů. Jde o moderní čisté bydlení s jednoduchým nadčasovým designem. Více než 72 % domů je již prodáno, ale prodej domu Rudná u Prahy je stále aktivní. Dejte hlavy dohromady a představte si ideální bydlení. Hodně udělá i osobní schůzka se zástupcem developera nebo prohlídka přímo v místě výstavby. Třeba vám pomůže se změnou adresy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *