Jak nezešílet u kompletní nebo částečné rekonstrukce bytu

Přichází den D, kdy mají začít rekonstrukce vašeho bytu nebo několika místností. Poradíme vám, jak se na tyto stavební činnosti připravit, abyste lidově řečeno nezešíleli. Kdo se rozhodne pro rekonstrukci koupelny, kuchyně, bytového jádra nebo celého bytu, měl by si stanovit konkrétní časový harmonogram, v němž by se renovace měly odehrávat. Ideálně bez zbytečných průtahů. V součinnosti s architektem a ostatními členy rodiny se stanoví přibližný rozpočet, do nějž by se stavební činnosti včetně nového nábytku, spotřebičů a kompletního materiálu měly vejít.

Foto: famattes.cz

Stavební činnosti na sebe musejí navazovat bez průtahů

Pro všechny stavební práce mají být určeni konkrétní pracovníci, jejichž činnosti by na sebe měly bez průtahů navazovat. Kdo si chce ulevit v rozpočtu budováním svépomocí, měl by se s konkrétní firmou provádějící rekonstrukce domluvit. V neposlední řadě je potřeba sehnat zručné, spolehlivé a dochvilné řemeslníky, po nichž zůstane stoprocentně a precizně odvedená práce. Nechcete přeci řešit nepadnoucí lišty, odchlíplé dlaždice, nedokončený odpad či nedotažené kohoutky a protékající baterie. V tomto směru může nastat zádrhel. Kde okamžitě sehnat pracanty, již mají čas právě v určené době a na které je zároveň spoleh? Ideální je oslovit celou firmu zaměřenou na všechny činnosti: kompletní rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny i výrobu kuchyňských linek na míru.

Foto: famattes.cz

Ideální volbou je firma zaměřená na všechny stavební a řemeslné činnosti

Zájemci o rekonstrukce bytu, kteří pocházejí z okolí Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova, potažmo z celého Moravskoslezského kraje, mají štěstí. Existuje spolehlivá společnost Mattes plus, jež je schopná renovace bytů i výrobu kuchyně na míru Ostrava zajistit. Nahlédnutím do fotogalerie realizovaných zakázek na firemním webu famattes.cz je zájemcům o rekonstrukce bytů jasné, že mají co do činění se skutečnými profesionály. Návrhářské studio, řemeslné díly, spolupráce se zavedenými řemeslnými partami vytváří ze společnosti Mattes plus rovnocenného partnera, s nímž je radost kooperovat. Vy si jen vyberete, jakou kuchyň, nové jádro či koupelnu chcete, zvolíte si termín a posléze už se nastěhujete do nového.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *