Nejvyšší čas na plánování bazénu je právě teď!

Myslíte si, že je léto ještě daleko, takže máte dost času zvážit zakoupení zahradního bazénu? Děti vás určitě už nyní zasypávají otázkami, kde se budete v létě koupat, a my jim tentokrát musíme dát za pravdu. Jestli sníte o hezkých chvílích u vlastního bazénu ještě tuhle sezónu, dejte věci rychle do pohybu.

Proč si pospíšit?

Abyste se mohli koupat již s prvními teplými dny, je třeba myslet na to, že proces budování bazénu není záležitostí několika týdnů. Ideální je, když si objednáte bazén pod stromeček, na jaře se začne s výstavbou a začátek léta strávíte v plavkách. Zima se už chýlí ke konci, pokud tedy chcete stihnout stavební přípravy i realizaci, není nač čekat. Kapacity těch lepších výrobců se navíc začínají plnit, mohla by vás tedy zdržet i dlouhá čekací doba.

Možnosti jsou více než zajímavé

Dávno již neplatí, že zahradní bazén je výsadou těch nejzámožnějších. V dnešní době seženete různé druhy bazénů nejvyšší kvality za přijatelnou cenu. Udělejte si ucelenou představu o tom, jaký tvar bazénu by se vám líbil, kde by měl být zasazen do prostoru, jak byste chtěli řešit osvětlení a odpočinkovou zónu, a pak oslovte zkušenou firmu, která vám nabídne konkrétnější řešení. Počítejte s tím, že bazény do země vyžadují delší výkopové práce, vytvoření podloží, vybetonování systému a další časově náročné úkony.

Bazénový festival

Ten by se mohl konat již toto léto na vaší zahradě! Specialisté na bazény, firma Albixon, ho však pořádají právě teď, ve dnech 19. – 23. března. Abyste vše stihli, budou pro vás všechny jejich pobočky otevřeny déle než obvykle, a dokonce i v sobotu. Je to poslední šance vybavit se za výhodnou cenu na letní sezónu také všemi doplňky, které budete k bazénu potřebovat: čisticí prostředky, bazénový vysavač, síť na nečistoty… Společnost Albixon je v oboru proslulá především díky unikátnímu materiálu Albistone, jehož odolnost nemá konkurenci. Chcete se o něm dozvědět více? Všechny informace naleznete zde: https://www.albixon.cz/bazeny/. Aktuálně jsou v kurzu například jejich quattro sety, které obsahují doslova vše v jednom – konkrétně bazén se zastřešením, technologickou šachtu a veškeré příslušenství. Detailně je můžete nastudovat zde: https://www.albixon.cz/sety-quattro/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *