Mobilní klimatizace je pomocník do každé domácnosti

Bydlíme s rodinou v posledním patře panelového domu a nepřála bych nikomu zažít, jak úmorná léta v něm již třetím rokem zažíváme. Pořídit si pevnou klimatizaci do podnájmu je pro nás nepředstavitelné a navíc i finančně nepřijatelné, tudíž jsme s mužem hledali možnost, jak se v bytě každý rok o prázdninách nevařit a jak ho tedy, co možná nejlépe vychladit i bez pevné klimatizace. A po dlouhém a úmorném hledání té správné volby se přece jen zadařilo a já narazila na stránky nabízející mobilní klimatizace. Tedy takové, které můžete jednoduše převážet z místnosti do místnosti, aniž by byl nutný jakýkoliv stavební zásah v domě. Dnes tak díky tomuto pomocníkovi nemusíme parné dny doma trávit s mokrým ručníkem na krku, ale můžeme si v klidu užívat příjemného klimatu, který si nastavíme podle vlastního přání.

Klimatizace mobilní je fantastická společnice

Nikdy jsem nevěřila, že se dá sehnat podobný druh klimatizace. Mobilní klimatizace má hned několik výhod v jednom malém a praktickém zařízení. Pokud si pořídíte jako my, tu která i topí, využijete její služby nejen v zimě, ale i v zimních měsících, což jistě oceníte u faktury za energie. Dále daná společnice umí i odvlhčovat vzduch. Tudíž budete mít doma stále takové klima, které si pomocí nastavení vytvoříte. A aby toho nebylo málo její ovládání, je na dálkový ovladač, tudíž si ze svého křesla vždy navolíte takový program, který vám momentálně nejvíce vyhovuje. Co k tomu dodat více?

Přenosná klimatizace je absolutně tichá a přitom výkonná

Přenosná klimatizace je kromě své mobility a funkčnosti také velmi tichá a to bez toho aniž by to bylo znát na jejím výkonu. O jejím chodu absolutně vůbec nebudete vědět a přitom vám bude věrně sloužit. Díky modernímu designu a výměnným prachovým filtrům jsem si ji zamilovala nejen já, ale moje kamarádka, která je u nás doma často na návštěvě. Poté, co viděla, jak tento malý přístroj funguje, zatoužila po něm také. Na nadcházející léto si jí tak na 100% s manželem pořídí i do svého bytu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *