Litá podlaha: rychlé a efektivní řešení pro interiér

Všechny podlahy v domě, starším i novém, se dají zrealizovat moderním litým způsobem. Vyberte si, zda upřednostníte podlahu anhydritovou, nebo betonovou. Dlouholeté zkušenosti s vyléváním litých podlah i pokládkou finální podlahy má firma Fabry Floors. Na její nabídku se podívejte na stránce www.fabryfloors.cz.

Dokonale rovná podlaha

Určitě se vyplatí obrátit na někoho hodně zkušeného, aby se výsledek blížil k dokonalosti. A to je u litých betonových i anhydritových podlah reálná šance. Hlavní předností je totiž dokonale rovný povrch. S ním se pak dále pracuje jedna báseň, nebrzdí vás nerovnosti a ve volbě finální krytiny se klidně pořádně „rozšoupněte“.

Samonivelační schopnosti

Jak probíhá lití podlahy? Vytvoří a vymíchá se homogenní směs, kterou pak lijeme na podklad. Nemusíme ji poté pracně dorovnávat, má samonivelační schopnosti. Vyrovná se sama, bez boulí a důlků. K dokonalosti následně pomáhají nejnovější technologie a kvalitní dodavatelé materiálu.

Rychle hotovo…

Co je další obrovskou výhodou lité podlahy? Rychlost. Zatímco tradiční pokládka betonu zabere několik dní, tady nebudete dlouho čekat. Během jednoho dne můžete mít hotovo, samozřejmě nějakou dobu podlahu necháme tuhnout. Za 48 h se po ní dá bez rizika chodit. Se zatížením ale počkáme 10 dní, finální krytinu položíme až po vyzrání, které proběhne zhruba do 28 dní. Stručně řečeno, do měsíce můžete mít položenou podlahu kompletně.

Litá podlaha se vyplatí

Lité anhydritové i betonové podlahy dnes už nejsou o moc dražší, než ty klasické ze suchého betonu. Ve finále se díky svým přednostem vyplatí. Ušetříte především za čas, který by dělníci strávili na místě. Oceníte, že pokládka krytiny bude pak už hračka. Na rovný povrch bez potíží položíte parkety, dřevěná prkna, laminátovou nebo jinou podlahu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *