Komfortní bydlení ve srubovém domě

V dnešní době si člověk může zvolit hned z několika stylů bydlení. Někdo prahne po luxusním domě, jiný dává přednost panelákovým bytům a třetí neodolá eleganci srubových domů. Možná byste se divili, ale jejich popularita proklatě stoupá. Člověk touží po domově v unikátním stylu, který je zasazen poblíž přírody. Srubové domy skvěle padnou do nálady lesů, luk a strání.

Buďte ruku v ruce s přírodou

Srubové domy jsou ekologicky řešené dřevostavby symbolizující návrat k přírodě. Na první pohled zaujme v mnoha případech atypický vzhled. Sruby a roubenky mají prostě své kouzlo. Navíc je jejich cena přijatelná. Víte, co zmiňované modely spojuje? Ano, je to dřevo. Tento přírodní materiál se pyšní pružností, nenáročným zpracováním, trvanlivostí a dlouhou životností. Když pomyslíte na stáří roubenek v horách, máte jasné důkazy. Dřevo je prostě nejoblíbenější stavební materiál již po staletí. Bydlení v dřevěnici rovná se zdravé prostředí, protože vytváří příjemné zdravé klima a dýchá.

Dřevostavby jsou právě v kurzu

Někdo dává přednost klasickým dřevostavbám, jiný se poohlíží po atypických srubových domech. Pokud byste rádi roubenky na klíč, obraťte se na společnost Haniš srubové domy s.r.o. Určitě vás potěší zkušenosti firmy, protože už postavila 275 srubů a 100 roubenek. Za zmínku stojí vizualizace zdarma, unikátní technologie podélného spoje „W“, spokojenost klientů a četná ocenění. Podívejte se na srubové domy na klíč a žijte v souladu s přírodou.

Česká výroba s puncem kvality

Společnost Haniš funguje již od roku 1999 a k tvorbě srubů používá kulatinový masiv, který spíše znáte pod pojmem kanadské sruby. Tyto dřevěné stavby musejí odolávat drsným rozmarům počasí například v Kanadě a Finsku, proto vydrží po dlouhá léta. Vsaďte na osvědčenou českou firmu, která vyrábí sruby pouze v kryté hale v Hradci Králové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *