Instalatérské práce mi přišly vhod

Již dva roky žiji teprve se svým pětiletým synem bez manžela. Ze začátku jsem si myslela, že muže v domácnosti na nic nepotřebuji a že si se vším poradím vždy a za každých okolností sama. Nedávno se ovšem bohužel potvrdilo, že tomu tak úplně doslova není a že jsou v mém domě věci, u kterých si bohužel poradit sama nemohu. Mezi takovou věc patřil i ucpaný dřez v kuchyni, který doplnila ještě ucpaná vana a pláč mého syna, který se večer chtěl koupat v bublinkové lázni. Napřed jsem zkoušela mocnou sílu internetu a hledala všemožné finty a rady, jak se ucpané vany a dřezu, co možná nejlépe a nejrychleji zbavit, ovšem ani hrubá síla a ani ta chemická, můj problém bohužel nevyřešila, a tak jsem musela zvednout telefon a zavolat o pomoc člověka, kterému nejsou instalatérské práce cizí.

Čištění kanalizace? To snad ne?

Po příjezdu milého pána, který má na starost celý středočeský kraj a svou pilností a pracovitostí mě přesvědčil o tom, že v tomto kraji není lepšího člověka, jsem ho zasypala hned celou řadou problémů. Jako matka, která žije bez muže, řeším spoustu technických věcí ve své domácnosti s nimiž si nevím rady, po svém. To ovšem neplatilo u čištění kanalizace, která proběhla před již hodně dlouhou dobou a mě ani ve snu nenapadlo, jak často se o tento nevábný systém, který je samozřejmě nepostradatelný a nenahraditelný starat. Pan instalatér mi tak dal doporučení, že bude potřeba prohlédnout důkladněji a vyčistit. Ač jsem z dané situace byla značně skleslá, jelikož jsem si myslela, jak mám chod celého domu pod palcem, souhlasila jsem a další jeho návštěva na sebe nenechala dlouhou čekat.

Instalatérské práce Praha jsou k nezaplacení

Pokaždé, kdy mám nějaký problém, který potřebuje šikovné ruce instalatéra, zvednu telefon a volám instalatérské práce Praha, které mi vždy pomohou, neboť pan Karpíšek ví, jak své řemeslo dělat. Jsem mu vděčná za to, že si na mě vždy udělá čas. Zrovna nedávno u nás řešil listím ucpaný dešťový svod, který mě trápil již nějakou dobu. Neumím si představit, jak bych jinak dané problémy řešila. Lidí, kteří ovšem své řemeslo opravdu umí ovládat, bohužel stále více ubývá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *