I malý pražský byt vám může vydělat velké peníze

Pokud vlastníte nemovitost v našem hlavním městě, jistě by byla škoda nechat ji nevyužitou. Když bydlíte v jiné čtvrti nebo mimo Prahu, je tu možnost krátkodobého pronajímání turistům. A rozhodně se nemusíte starat o vše potřebné sami, protože podobná věc zabere spoustu času a také nervů. Když svěříte klíče specializované firmě, může vám i malá garsonka přinést zajímavý měsíční zisk. A komu by se dnes nehodilo pár tisíc navíc do rozpočtu, když je to navíc v podstatě bezpracný příjem?

Všechno půjde přesně podle plánu…

Nemusíte se starat o údržbu, případně úklid po předchozích hostech. Vše totiž překontroluje pečlivá hospodyně, pokud dojde k větším komplikacím, je tu specializovaný řemeslník. Prasklé topení nebo výměna žárovky nepředstavuje nejmenší problém, vybavení jako v hotelu přiláká řadu hostí z ciziny.

Už jen proto, že cena bude někde jinde – mnoho turistů hledá nejlepší poměr ceny a výkonu, což vašemu bytu, pokud je na dobré adrese, hodně nahrává do karet. Nakonec, co byste udělali, být sami turistou třeba z Francie nebo USA? Když se nabízí jednoduchá správa Airbnb, stačí už jen podpis!

Rychlá rezervace a osobní přivítání hostů

Specializovaná firma se může postarat úplně o všechno od A do Z. Nemusíte sledovat novinky na trhu, změny cen, chystat uvítání dočasných nájemníků včetně osobního předání klíčů a další věci. Pokud nemáte štěstí na letitého spolehlivého nájemce, tak pronajímejte nemovitost vždy jen na několik dnů. Mezi výhody krátkodobého pronájmu nakonec patří i možnost vyššího příjmu, s trochou štěstí dokonce výrazně většího než při uzavření smlouvy na celý rok. Během kalendářního měsíce se totiž prostřídá vždy několik různých hostů, průměrný zisk si proto lze propočítat celkem snadno. Praha je přeci plná krásných památek, stačí se jen porozhlédnout kolem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *