Houpací síť vám poskytne příjemnou relaxaci. Jak vybrat tu pravou ořechovou?

Závidíte lidem, kteří mají dostatek volného času, aby si neustále lebedili někde na pláži na houpací síti? Jestliže vám namísto písečné pláže postačí zelená tráva na vaší zahradě, tak si klidně můžete odpočívat v houpací síti i vy. Zavěste si ji na terase či někde na zahradě. Houpací síť oživí i fádní exteriér a vmžiku se stane doslova atrakcí.

Představte si, že přijdete zničení z práce a potřebovali byste načerpat energii, abyste mohli ještě splnit nějaké domácí povinnosti. Ulehněte do houpací sítě a na chvíli si zdřímněte. Uznejte, není lepší dýchat čerstvý vzduch než ležet na sedačce u televize? Pokud se v nabídce houpacích sítí neorientujete, v následujících řádcích vám prozradíme, jak byste měli při výběru postupovat, abyste nebyli zklamaní.

Jakou houpací síť vybrat?

Výběr by se měl odvíjet od toho, kdo bude houpací síť využívat. Plánujete ji využívat jen vy? Stačí se zaměřit na nosnost a zvolit vzhled podle vlastního vkusu. Jestliže ale máte děti, které se určitě budou rády houpat s vámi, spíše sáhněte po rodinné síti. Pro romantické večery s partnerem se zase hodí houpací sítě pro dva. Vedle houpacích sítí jsou k zakoupení také závěsná houpací křesla, která nejsou tak náročná na prostor, a tak jsou ideální volbou například na menší terasy.

Jak houpací síť zavěsit?

Záleží na tom, jaké nabízí možnosti vaše zahrada. Snad nejlepším řešením je, pokud můžete houpací síť zavěsit mezi dva stromy. Ovšem elegantně bude vypadat, i když ji zavěsíte mezi dva trámy na terase. V případě, že si nechcete dělat hlavu s uchycením sítě, je nejjednodušší objednat si stojan, který je k dostání nejen pro klasickou houpací síť, ale také pro závěsné křeslo.

Specialistou na houpací sítě a doplňky je společnost La Siesta, která vás naučí odpočívat. Houpací sítě se vyznačují vysokou kvalitou a jsou k dostání buď klasické sítě nebo sítě s tyčemi. V produktovém portfoliu zmíněné firmy najdete také sedačky, dětské sítě, cestovní sítě, stojany a doplňky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *