3D povlečení může oživit i vaši ložnici

O 3D technologiích se v posledních letech mluví snad ve všech odvětvích. Lidé chodí do 3D kin, na 3D tiskárnách se zhotovují nejrůznější výrobky, před zařízením nového domova si necháte zpracovat 3D vizualizaci, dětem k Vánocům pořídíte 3D puzzle. Málokdo ovšem tuší, že existuje také 3D povlečení.

Pokud se mluví o povlečení 3D, jedná se o lůžkoviny, které se vyznačují speciálně provedeným potiskem. Obrázek pak působí jako živý, takže si připadáte, jako byste skutečně leželi na rozkvetlé louce nebo usínali pod svitem měsíce. A ne, nejste omezeni pouze na přírodní vzory. Objevují se i motivy aut, měst, disneyovských postaviček či roztomilých kreseb. Pokud už vás obyčejné proužky či nicneříkající geometrické útvary nudí, povlečení s fototiskem vaše představy rozhodně splní.

Využívá se specifický tisk

Na 3D povlečení se používá speciální forma potisku. Celý proces probíhá úplně bez šablon, předloha je pouze virtuální a podle ní se barvy stříkají přímo na látku. Díky tomu se dá dosáhnout nádherných vzorů působících prostorově. Barvy jsou navíc krásně syté a vydrží spoustu vyprání.

Materiál stále hraje prim

3D potisk je možné realizovat na různé materiály, takže máte možnost volby. Neměli byste se nechat unést vzorem, jelikož látka je mnohem důležitější. Například v e-shopu RodinneBaleni.cz najdete povlečení 3D v akci z bavlny a z umělých příměsí. Bavlnou určitě chybu neuděláte, ta patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější varianty – a aby ne! Je prodyšná, měkoučká a dobře saje pot. Ani umělé příměsi ovšem nejsou na škodu, jak by se mohlo zdát. Mají výtečné hřejivé vlastnosti, což je teď na zimu praktické.

Vyberte si i rozměry

Povlečení s atraktivními vzory je dostupné nejen v mnoha materiálech, ale i velikostech. Bez problémů seženete atypické velikosti, prodloužené varianty či francouzské přikrývky pro dva. Dělat kompromisy v ložnici se nevyplácí, tak si vyberte přesně podle svých představ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *